Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Sprcha osvěží

Trávíte na zahradě hodně času? Pokud ano, tak samozřejmě oceníte nějaké osvěžení ve formě solární sprchy. A víte vůbec, jak solární sprcha funguje? Funguje úplně na jednoduchém principu. Stačí, pokud je v ní voda, slunce jí ohřeje a vy se pak můžete osprchovat. Tohle nejvíce ocení hlavně ti, kteří v létě často sekají trávu anebo často a intenzívně pracují nebo venku cvičí. Kdo by neuvítal osvěžení? A nyní si vemte, že třeba někdo má opravdu ohromnou zahradu, kdy mu sekání trávy trvá třeba jednu hodinu. A vy si možná říkáte, že to není nic náročného, ale věřte, že ano. Já jsem to totiž jednou zkusila a musím vám říct, že to není žádná legrace. Kdo se nerad potí, tak solární sprchu doporučuji.

Léto má horké dny.

Už asi po dvaceti minutách intenzivního sekání trávy sekačkou, jsem zjistila, že to asi nezvládnu na jeden zátah. A zrovna bylo venku třicet stupňů, ale zahradu jsem posekat musela, protože se tam pak dělala nějaká oslava narozenin. Vyčítala jsem si, že jsem to neudělala třeba půlku předem a a půlku dnes. Ale nedalo se nic dělat, musela jsem to udělat.

Sprcha osvěží.

Litovala jsem, že jsem si nepořídila už solární sprchu dříve, protože solární sprchu má soused, který se opravdu velmi často sprchuje. A já mu jenom tiše závidím. Já jsem si totiž myslela, že solární sprchy jsou velmi drahé. Že solární sprcha vyjde třeba na osm tisíc korun. Jenomže jsem byla na omylu. Hezkou a kvalitní solární sprchu pořídím i za dva tisíce korun. Záleží pouze na vás, v jaké cenové relaci se chcete pohybovat a jaký máte vkus. Solární sprchy jsou totiž různé a mají různý tvar a taky materiál. Tohle záleží pouze na vás anebo na vaší rodině, pro jakou solární sprchu se sami rozhodnete. vám taky vydrží opravdu dlouho, na zimu ji doporučuji nějak zabalit do fólie kvůli mrazu. Tak co? Jak jste se rozhodli? Budete uvažovat o solární sprše?

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén