Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Praktický věšák

Je samozřejmé, že každý člověk to chce mít doma krásné a také uspořádané. Proto není výjimkou, že si lidé kupují třeba do svých skříni speciální věšáky. Existuje speciální věšák na kravaty anebo na podprsenky. Ano, na podprsenky je taky určený věšák. Já sama jsem totiž těchto využívala, protože jsem se zamilovala do podprsenek, které taky mám na speciálním věšáku. Jsou prostě lidé, kteří jsou na krásné spodní prádlo. A to jsem třeba já. Nicméně ale také existují různé věšáky, jako například na kalhoty. Věšáky na kalhoty jsou takové, že se na jeden věšák můžete umístit třeba troje kalhoty. A to vám samozřejmě ušetří místo.

Věšák určený na kalhoty.

Já jsem si tento věšák na kalhoty taky pořídila. Protože mám opravdu mnoho oblečení, malou skříň a už oblečení opravdu nemám kam dávat. Tak jsem si řekla, že s tím musím něco dělat. A protože mám v bytě opravdu málo místa, tak jsem si řekla, že asi nová skříň by nebyla to pravé ořechové. Zase by se mi ubral prostor v obýváku. Protože já hodně ráda cvičím, tak jsem si pořídila taky domů rotoped. A myslím si, že už další skříň na oblečení by se mi domů nevešla. Tedy sice vešla, ale už bych se tam asi nehnula. Takže pokud taky chcete si zvětšit třeba místo doma, tak vám doporučuji pořídit si různé speciální věšáky.

Hodí se více věšáků.

A to nejenom speciální věšák na podprsenky anebo na pásky, ale taky speciální věšáky na kalhoty Sten-skrine. A na chodbě mám taky svůj věšák, který je na šátky a čepice. Je to takový podlouhlý věšák, na kterém jsou očka, kam se dávají šátky. Má tam taky čtyři háčky, kam se zase dávají čepice. Myslím si, že je to docela dobrý vynález, který šetří místo a taky nervy, protože se nemusíte nervovat, kam všechno oblečení dáte. A jak to s prostorem doma máte vy? Mě ještě vadí, že mám hodně úzké místnosti a proto uvažuji, že se asi budu muset přestěhovat. Už mě nebací se stále omezovat malým prostorem, který je velmi nepraktický s tím, že si nemohu pořídit různé věci.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén