Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Extra panenský olivový olej má své místo i v kosmetice

Extra panenský, za studena lisovaný olivový olej patří k nejoblíbenějším rostlinným tukům v domácnostech zejména pro jeho složení. Můžete s ním však nakládat i jinak, a velmi efektivně.

Opalovací krém – olivový olej se pro kosmetické účely využívá mnoho let, není žádným tajemstvím, že jeho aplikace v podobě krémů či tinktur dodává do organismu živiny v něm obsažené, a že vstřebávání látek z plodů olivovníku přispívá ke zlepšení imunitního systému, nervové soustavy, práci mozku a srdečně cévní soustavy. Pokud zrovna nepatříte k zastáncům zastaralých metod výroby opalovacích krémů, které zabraňují tvorbě vitamínu D, a chcete si užít slunce dosytnosti v plné jeho síle (samozřejmě v rozumné míře), využijte olivový olej jako opalovací krém, je to ten nejlepší olej, co můžete na sobě aplikovat, a to v jakékoli části těla. Nebude vám způsobovat alergie ani jiné zdravotní potíže.

panenský olivový olej na masáže chodidel

Vysušená pokožka – plody olivovníku, lisované za studena, jsou vynikající výživou pro popraskanou a vysušenou pokožku například po úklidových pracích, jako je vytírání podlah a schodů, úklid po malířích, generální gruntování bytu anebo úklid po stěhování.

Vodní sporty – vysušená pokožka vás může provázet i při sportovních aktivitách, jako je windsurfing, jachting, rychlostní kanoistika nebo vodní slalom. Nemusíte být ani vrcholoví sportovci, stačí, když pojedete občas na vodu a pronajmete si za tím účelem polyetylenové kánoe. Extra panenský olivový olej vám pomůže lépe zvládat kontakt s vodou a ochrání pokožku před předčasným stárnutím.

olivový olej

Masáž chodidel – masáže patří k nejoblíbenějším relaxačním technikám a málokdo odolá nabídce, pokud je seriózní a prováděná zkušenými maséry. Můžete však některé masáže aplikovat i doma s partnerem, například reflexní masáž chodidel je nesmírně účinná a nic na ní nepokazíte. Spolu s olivovým olejem si dopřejete skutečnou relaxační rozkoš a olej vám skrze pokožku navíc doplní vitamín E a další účinné složky jeho složení.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén