Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Klobouky na prodej

Pokud máte nějakou firmu anebo nějakou společnost, tak samozřejmě budete chtít, aby vaše společnost či firma jenom vzkvétala a vůbec nebyla v nějakých finančních problémech. Protože já tohle znám, můj soused vlastní jednu firmu, která se zabývá klobouky. Soused byl vždycky takový staromódní, mě spíše přišel, jako kdyby přišel třeba ze čtyřicátých nebo z padesátých let. Soused moc rád nosil obleky a taky samozřejmě klobouky, kterými se zabývala jeho firma. A abych pravdu řekla, ze začátku jsem brala souseda jako nějakého podivína. Kdo v dnešní době prodává klobouky, že? A protože když jsme se tam nově nastěhovali, tak nás přišel tak jela pozdravit, že až mi to přišlo takové divné a nikdy jsem to takhle nepocítila, že by byl někdo tak moc galantní. A soused byl opravdu takový velmi slušný a já jsem si říkala, že takoví lidé snad už ani neexistují.

Klobouky jsem někdy sexy.

Ovšem ale po dvou měsících jsem si souseda tak moc oblíbila, že k nám začal chodit taky na obědy anebo na kávu. A s přítelem si hodně moc rozuměli, i když soused byl asi o třicet let starší než můj přítel. Sousedovi táhlo už asi na sedmdesát let. A proto soused taky vyrábí reklamní klobouky. Vyrábí reklamní klobouky kvůli tomu, aby jeho firma byla vidět, aby šlo vidět, jaké kvalitní a moderní klobouky má v obchodě.

V létě se klobouk hodí.

Všichni pak ví, jaké je kvalitní klobouky soused vyrábí. Musím říct, že sousedovi se s prodejem klobouků velmi daří. Nevím, jestli tomu pomohla reklama s reklamními klobouky, ale abych pravdu řekla, soused si vůbec nestěžuje na klientelu. A nevím .proč, ale i když hodně lidí kupuje sousedovi klobouky, tak skoro nikoho nevidím, že by ty klobouky nosil. Že by to kupovali třeba ze soucitu? To nevím. Nicméně ale musím říct, že reklamní klobouky sousedovi pomohli, protože se mu rozšířil obzory zákazníků. taky příteli jsem jeden klobouk koupila k narozeninám a k němu jsem taky dostala jeden reklamní klobouk.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén