Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Styl a design

Mám ráda design a mám ráda, když to mám doma krásně udělané a uspořádané a když všechno doma pěkně k sobě ladí. Protože já nemám ráda, když je všechno doma splácané páté přes deváté. A když to nemá vůbec žádný smysl a design a styl. Proto jsem taky dříve studovala designérskou školu. Opravdu mě ta škola moc bavila, ale bohužel jsem potom otěhotněla, takže jsem školu ukončila a věnovala jsem se naplno dítěti. A taky bohužel navíc přítel mě opustil, takže jsem byla na dítě sama, ale všechno jsem krásně zvládla.

Mám ráda taky minimalismus.

Ovšem ale na design jsem vůbec nezanevřela, spíše naopak. Jakmile jsem měla dítě, tak mně začala zajímat taky kolekce bytových doplňků Ball Line, kterou najdete na webové stránce —-, kde také najdete různé designové doplňky do domů a tak podobně. A líbí se mi tady třeba například taky věšáky a další různé příslušenství, jako třeba stoly nebo židličky a další věci, kam třeba můžete odkládat talíře. Další výrobky, taky například z nerezu si můžete prohlédnout v sekci zámečnická výroba.

Zajímám se o design.

A navíc je tohle krásná spolupráce s ateliérem Daďa, kdy vyvinuli originální kolekci bytových doplňků a je to kolekce bytových doplňků Ball-Line. A já vím, že tyto bytové doplňky vypadají opravdu skvělé. Mají tady taky na webové stránce schodiště a zábradlí, a to včetně stříšek anebo dveří a zástěn. Uvidíte tady taky samozřejmě ceník. Anebo si můžete nechat inspirovat různým designem, jen se tady porozhlédněte a uvidíte sami, co se vám bude líbit a co vás zaujme. Stačí jen navštívit jejich webové stránky a uvidíte, čím vším jsou školení a co všechno dokáží. Jsou opravdu různé kolekce bytových doplňků, jako například Ball Line. A taky záleží na tom, jaký máte samozřejmě vkus a co se vám líbí. Najdete tady opravdu mnoho stylů a doplňků, které zaujmou jistě každého. Tady si každý najde to svoje, protože je tady opravdu nepřeberné množství designu a taky skvělých nápadů.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén