Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Bez peněz se nelze obejít

Když se někdo z nás lidí začne potýkat s finančními problémy, není mu skutečně moc co závidět. A někdy takovému člověku není dokonce vůbec co závidět. Protože my lidé máme spousty potřeb, a naprostá většina z nich se nedá uspokojit jinak než tím, že zaplatíme tomu, kdo nám za naše peníze to potřebné dokáže nabídnout. A je jasné, že když nejsou peníze, není čím platit, a bez možnosti za něco zaplatit nám sotva někdo něco důležitého a atraktivního poskytne.

hořící eura

A tak musíme v případě finanční tísně buď to žádané oželet, nebo se pokusit sehnat další peníze dostatečně rychle a v dostatečném množství. A protože se ne vždy podaří je vydělat, je docela obvyklé, že si je my lidé někdy aspoň půjčujeme. A to samozřejmě jedině tehdy, když peníze navíc nejen potřebujeme, ale také dokážeme najít někoho, kdo by byl svolný nám půjčkou pomoci.

finance obrázek

A nevěřte tomu, že je získání půjčky snadné a že je tu snaha vždy korunována úspěchem. Často je dokonce pravý opak pravdou. Kolikrát už se jenom stalo, že si někdo v bance zažádal o půjčku a neuspěl! A proč že neuspěl? Vlastně proto, že žádal zrovna v bance. I když je samozřejmé, že tu za zamítnutím půjčky nestála jen zvolená banka, ale třeba i žadatelovy nízké příjmy, záznamy v jeho registrech dlužníků, exekuce nebo jiné nedostatky, jež jsou z pohledu bank zásadní. Kdyby totiž dotyčný žádal o půjčku u nebankovní společnosti, kdyby byla jeho volbou nebankovní hypotéka FAHD a dotyčný měl nemovitost, kterou by se za takovou půjčku zaručil, a aspoň takový příjem, aby zvládal splácení, byla by daleko větší pravděpodobnost hraničící s jistotou, že dotyčný potřebné peníze získá. Rychle a výhodně, jak tomu u ideálních půjček bývá.

U nebankovní hypotéky se prostě nedělají žádné drahoty, nikoho tu neprověřují zbytečně přísně ani po něm nechtějí splnit něco nemožného. A proto jsou právě tyto hypotéky ideální pro lidi ve finančních problémech.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén