Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Znáte už KLT?

style=“text-align:justify; margin:0cm 0cm 8pt“>Když chce někdo kdekoliv cokoliv skladovat a přepravovat, musí si pro to vesměs zajistit obaly. A to ne jen tak nějaké, ale výhradně vhodné obaly. To aby to skladované a připravované nedoznalo nějaké nežádoucí újmy. A je pochopitelné, že když někdo skladuje a převáží různý sortiment, potřebuje teoreticky hodně rozmanité obaly. Anebo také ne. Protože je možnost najít mezi nabízejícími se obaly i to, co má vcelku univerzální použití. A když je něco univerzální, hodí se to pochopitelně často nejvíce.

A co může být pro dopravce a nejrůznější výrobce ideální volbou? Především KLT přepravky. Ty se totiž dají využívat ve vskutku nejrůznějších oborech. A jestli je něco jejich nespornou předností, pak je to třeba skutečnost, že jde o skutečně velmi lehké a přitom odolné výrobky s překvapivě dlouhou životností zapříčiněnou mimo jiné zodpovědným výběrem kvalitního materiálu. Takové KLT přepravky tak vydrží ve výrobních podnicích a skladech i po dlouhou řadu let.

otevřená krabice

Ovšem nejen to uvedené je jejich přednostmi. Mezi jejich další výhody patří i chemická rezistence vůči naprosté většině chemikálií, i odolnost vůči citelnému kolísání teplot, i jejich snadná údržba a možnost stoprocentní recyklace.

Kdo si takové přepravky pořídí, může maximálně využívat jejich vnitřní prostor a objem, kompatibilitu plochého dna se všemi systémy, integrovaný prostor pro etikety a popisky, zpevňovací žebra pro maximální stabilitu a značnou stohovatelnou nosnost. A má na výběr hned z pěti různých velikostí standardizovaných podle evropských norem, jež se mohou navzájem stohovat a nakládat na palety.

krabice na paletě

Dnes lze tyto přepravky potkat třeba v automobilkách a dalších oborech průmyslu, využít se dají ale i v jiných podnicích, dílnách a skladech, kde se využívají třeba k ukládání dílů a součástek, a to ať už s víkem nebo bez. A často si to tam bez nich už ani nedovedou představit.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén