Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Ski areál v Čenkovicích je vhodný i pro začátečníky

Řadíte se k dobrým lyžařům, ale nejste v takové kondici, abyste zvládli projet olympijskou sjezdovou trat? Anebo jste úplní začátečníci nebo mírně pokročilí lyžaři? Pak byste se mohli vyhnout přeplněným a předraženým areálům a zamířit raději někam, kde budou sjezdové tratě odpovídat vaší aktuální kondici. Jedním z míst, která vám umožní lyžování podle vašeho gusta a zároveň vám nabídnou příjemné prostředí a zázemí, je Čenkovice sjezdovka https://www.skibukovka.cz/cz/lyzovani/sjezdovky.

zimní zasněžená krása

Když se zadíváte na webovou kameru z lyžařského areálu v Čenkovicích, namířenou na sjezdovku Nad parkovištěm, budete mít jasno v jejím sklonu i délce. Je to ideální trať pro začínající lyžaře, je široká, přehledná a prostorná a sklon je ideální pro pohodové lyžování. A pokud jste opravdu dobří lyžaři, ale na lyžích jste dlouho nestáli, právě zde nebude problém se rozhýbat, rozcvičit, předvést sami sobě i jiným, jak zvládáte pohyb na svahu, a pokud si budete troufat na delší a prudší kopce, můžete se v Čenkovicích vypravit na sjezdovku Třebovská nebo Svitavská, anebo na nejdelší sjezdovku Orlických hor Mlýnice, na druhé straně Bukové hory.

horský terén v Dolní Moravě

Skiresort Bukovka nedávno vznikl propojením areálu v Čenkovicích a v Červené Vodě a jsou tu platné společné skipasy, takže si tu můžete užívat lyžování, kde se vám zachce. A nezapomínejte, že Orlické hory patří k našim nejkrásnějším pohořím, a kde nepanuje tak „hustá atmosféra“, typická pro některé vyhlášené a zároveň předražené areály.

řeka v Orlických horách - Divoká Orlice

Lyžování v Čenkovicích se vám může zalíbit natolik, že budete mít zájem přicestovat do stejného prostředí i v létě, na letní dovolenou, v tom případě tu máte možnost horské cykloturistiky a delších výletů ke vzdálenějším zajímavým lokalitám, jako je Králický Sněžník či Hrubý Jeseník s nejvyšším vrcholem Praděd. A sami se tu přesvědčíte, že na horách je krásně nejen v zimě, a že ani nemusíte cestovat do zahraničí, protože naše překrásná země má každému z vás co nabídnout.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén