Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Komu darovat reklamní kšiltovku

Na památku spolužákům

Některé školní kolektivy na základních, středních i vysokých školách mohou být natolik dobře poskládané, že se se spolužáky pak rádi potkáváte i při dalších příležitostech v běžném životě. Udržujete s nimi kamarádství na dlouhé desítky let a to vám pak život navzájem obohacuje. Máte-li zrovna vy takové štěstí, nezapomeňte se s vašimi přáteli důstojně rozloučit. Můžete to provést formou objednávky salónku v restauraci a tam všem rozdat vhodnou textilii s potiskem. Může to být tričko, polokošile, mikina, šála, čepice, ale třeba i v rámci recese ponožky a spodní prádlo. Musíte ovšem trefit správnou velikost.

bavlněná trička

Učitelům

Nestává se často, že by učitel na konci školního roku obdržel od svých žáků nějaký věcný prezent, ale máte-li štěstí na dobrého kantora, jehož morálních (lidských) vlastností si vážíte, mohla by přijít nějaká maličkost vhod. Reklamní čepice se k tomu báječně hodí, necháte ji opatřit památeční výšivkou na váš maturitní či nižší ročník a pozitivně naladěný učitel vaši snahu určitě ocení. Možná se to zdá pošetilé, ale takovéto dárky si lidé obvykle pamatují po zbytek života a rádi je také vytahují po mnoha letech na školních srazech.

bílé kšiltovky

Prarodičům

Vycházíte dobře se svými prarodiči? Pak byste je mohli tu a tam pozvat na rodinný výlet. Máte v tomto směru spoustu možností, Česká republika je velmi bohatá na historické i přírodní památky a trávit volný čas lze společně třeba celý víkend v pronajatém penzionu na Třeboňsku nebo v horské chatě v Jizerských horách. Při této příležitosti byste mohli darovat vašim prarodičům památeční kšiltovku nebo tričko či mikinu s potiskem. Ten můžete koncipovat docela skromně, např. ve stylu „Prázdniny v Maxově 2023“ a i po letech se tento kus textilu může stát krásnou vzpomínkou na společně strávené okamžiky v nádherném horském prostředí.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén