Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Špatný životní styl má na svědomí různé nemoci

Zhoršený zdravotní stav máme hned z několika důvodů, nemusí to být nutně dědičnost, ale také stres a plno dalších faktorů, na které tolik však nepohlížíme. Je to z toho důvodu, že my si sami neumíme uznat chybu a to, že jsme to hold nezvládli. Proto to házíme na genetiku a na to, že jsme to hold jen dostali po svém předkovi a že my za to nemůžeme. Jasně, některé nemoci jsou dědičné a ví se to, ale jiné nemoci, jako jsou třeba pouze bolesti kloubů a podobně dědičné být nutně nemusí. Vy můžete mít dědičnou nějakou nemoc, kvůli které vás to bolí, ale třeba se vám ani nemusí projevit.

zdraví

To je novinka, že? Za všechno opravdu nemůže dědičnost, to si pište. Za projevy nemocí můžete z části hlavně vy, protože vy se o své tělo nějak staráte a pokud to není adekvátní a nestaráte se dobře, tak to asi úplně není fajn a nějak vám to vaše tělo dá najevo. Proto hned neříkejte, že je to genetika. Vše si děláte sami. A proto byste měli dodržovat nějaký životní styl, který vám bude svědčit a budete se při něm cítit dobře.

genetika

Takový si ale musíte najít sami. Není přímo dáno, jaký životní styl je nejlepší, někdo třeba jí zdravě a nejí vůbec maso, což je na jednu stranu fajn, ale vědecké studie potvrdily, že by se maso jíst mělo, pokud ho správně neumíte nahradit. Ale je to velmi těžké a museli byste si přečíst, čím vším se maso nahrazuje. Až pak byste mohli o něčem takovém uvažovat. Ale zdravá strava je prvním super krokem k tomu mít dobrý a zdravý životní styl. Další je určitě pohyb a dostatek tekutin, abyste ty špatné věci dostali z těla ven formou moči a potu. K tomuto potřebujete ale dostatek vody v těle, která se tam sama opravdu nevytvoří. Snažte se také nebýt neustále ve stresu, protože to je něco, co vás žene do záhuby. Neřešte tolik věci a nevšímejte si určitých problémů. To ale neznamená, že byste měli všechny problémy házet za hlavu. To v žádném případě. Pouze si to neberte tolik osobně a nepřemýšlejte nad tím večer. Spánek je totiž také velmi důležitý.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén