Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Sexuální problémy

Problémy v sexuální oblasti se odráží nejenom v psychice daného člověka, ale má to vliv i na partnerské vztahy. Pokud partnerský vztah nefunguje v sexuální oblasti, tak to má negativní dopad i na další fungování v dalších oblastech. Spokojenost je tedy v této oblasti důležitá. Ale může se stát, že s nějakým partnerem, v nějaké době nebo při zdravotních problémech může dojít k nějakým problémům a následně se to podepíše na partnerském soužití.

Muži mívají problémy s erekcí. A to má nejenom neblahý dopad na partnerské soužití, ale i na psychiku daného muže. Mnoho mužů se o tom stydí a bojí mluvit. A přitom příčiny problémů s erekcí je více a někdy stačí opravdu jen málo a muži se může hned ulevit.

poruchy erekce

Je tedy třeba zjistit, jaké jsou příčiny daného problému a následně tyto problémy začít řešit. Každá příčina má své řešení. A proto je dobré se zaměřit, odkud problém s erekcí pochází.

Příčiny problémů s erekcí

A jaké že mohou být tedy tyto příčiny? Problém s erekcí mnohdy pramení z psychického rozpoložení daného muže. Může jít o strach, aby byl dokonalý, aby žena byla spokojená a aby se nezahanbil. Často to bývá u lidí, kteří začínají žít pohlavní život, ale i na začátku partnerského vztahu či při náhodné známosti. Psychický stav také ovlivňuje pracovní stres, finanční problémy a další stresory, které negativně působí na psychickou pohodu. Příčinou může být také únava, fyzické a psychické vyčerpání.

začátek pohlavního života

Velkou roli hraje i partnerský soulad. Pokud se vyskytnou partnerské neshody, tak se to objeví i v sexuální oblasti a funguje to samozřejmě i opačně. Mnohdy to bývá začarovaný kruh.

Velký vliv hraje i fyzické zdraví každého člověka. Při cévních a nervových onemocněních mohou nastat problémy i v této oblasti. Také při vysokém krevním tlaku i cukrovce může dojít k problémům s erekcí. I některé léky ovlivňují sexuální touhu i výkon. Jsou to například antidepresiva.

I příliš mnoho kávy či alkoholu vede k problémům s erekcí. Samozřejmě hrají roli i úrazy a operace.

Léčba

Příčiny je opravdu hodně, ale vždy je nějaká cesta, jak si s daným problémem poradit. Pokud zjistíte příčinu, pak i zjistíte, které cesta pro nápravu je vhodná právě pro vás.

Pro někoho tedy bude vhodná relaxace, nácvik správného dýchání, autoregulace. Je možné také vyzkoušet sexuální terapii. Zvážit návštěvu sexuologa. Většinou se u problémů s rekcí využívají léky, jako je například viagra. Je možné zkusit využít i přírodní produkty, které ovlivňují erekci, jako je například ženšen.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén