Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Životní styl celebrit

Jak se řekne slovo celebrita kde komu se vybaví večírky, drogy a alkohol. Ale nemusí to být jen tohle. Je mnoho osobností, které nás svým životem inspirují a motivují. Je to různé a záleží jen na nás koho si chceme brát jako příklad. Hodně z nich dodržují různé denní rituály a diety. Také tráví spoustu času v posilovnách a fitcentrech. Ale jak se říká nejen tělem je člověk živ. Je také moc důležitá mentální a duchovní harmonie. A u celebrit to platí dvojnásobně. Celebrity jsou stále na očích a musí neustále odolávat mediálnímu tlaku. A to jak ze strany novinářů tak lidem ze světa showbyznysu.

modelka

Jejich život už vlastně vůbec není soukromý. Je každému na očích a probírán neustále jak v novinách tak na internetu. A tak se stane, že je někdo někdy nachytá při nějakém tom přešlapu. A jak třeba ze světa vystoupení nebo právě při porušení nějaké té diety. Ale není to trochu nefér? Nedíváme se na celebrity moc přísnýma očima? Jsme všichni jen lidi nejsme nikdo dokonalí. Celebrity radí co jim pomáhá udržovat zdravý životní styl. A jak si udržují dokonalé postavy. Radí, že před každým jídlem se má vypít jedna sklenice vody. Že nejdůležitější pravidlo je dodávat tělu dostatečný příjem bílkovin. Vynechat bílou mouku a sacharidy.

dieta

Doplňovat jídelníček o vlákninu. Přijímat každý den jablka nebo bobulovité ovoce. Například maliny nebo ostružiny. Jsou to antioxidanty, které dokážou zpomalit stárnutí. Také je prý lepší místo brambor konzumovat batáty. A aspoň jeden den v týdnu doporučují úplně vynechat maso a výrobky z nich. Ona totiž skoro většina celebrit jsou vegetariáni nebo dokonce vegani. A proto doporučují přijímat velké množství zeleniny. A také kvalitní a dlouhý spánek. Mezi slavné vegetariány patří: Nela Boudová, Richard Krajčo, Iva Kubelková a další. Ale i v zahraničí jsou slavní vegetariáni. Jako jsou Kate Winslet nebo Diane Keaton. Ti všichni propagují zdravý životní styl.  

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén