Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Slaný bazén

Slaná voda v bazénu Bazenygluc je určitě vhodná v tom, že je léčivá. My máme doma bazén, ale máme v něm klasickou sladkou vodu. Protože si pamatuji, jak jsem jednou byla v šoku, když jsme jeli na výletní lodi v Itálii. Bylo to asi před pěti anebo šesti lety. To jsem ještě byla teenager a musím říct, že jsem se velmi na výletní loď těšila. V té době jsem jela na lodi úplně poprvé. A bylo opravdu perfektní, když ta celá loď byla třípatrová a byla naprosto obrovská. Někdy jsem si říkala, že se tam asi možná ztratím, ale naštěstí všechno dobře dopadlo a já jsem tam byla se sestrou. Naši rodiče stále seděli v restauraci a popíjeli kávu. Já se sestrou jsme lítaly samozřejmě po celé lodi.

Plavání miluji.

Takže máš třeba rodiče opravdu celý den neviděli. Teď nám to nevadilo, hodně jsme se spolu a sestrou bavily. A potom jsme tam našly bazén. Byl to opravdu velký bazén. A samozřejmě, že my se sestrou jsme tam ihned skočily. A zažila jsem šok. Voda v bazénu byla slaná. Slaná voda v bazénu byla taková, že mě úplně štípala v očích. Začala mě kousat celá kůže. Vůbec jsem nevěděla, a co se to děje.

Ráda jezdím na dovolené.

Potom mi to samozřejmě došlo. Až půjdeme na moři, takže bude taky slaná voda, což je naprosto logické. A nicméně ale někdo mi řekl, že slaná voda je zdravá. Že prý to pomáhá s kožními nemocemi. A tak jsem si řekla, že mi to třeba pomůže s ním ekzémem. Já trpím ekzémem, a to hlavně v letních měsících. Tak budu doufat, že mi tento slaný bazén pomůže. Taky musím říct, že se moje rodiče mě hodně smáli. Prý je naprosto logické, že na dovolené bude voda slaná. Já to sice vím, ale hodně mě to zaskočilo. Nicméně jsem si ale celé moře a slaný bazén opravdu užila. A musím říct taky že mě to na kožní problémy docela pomohlo. Navíc jsem si celou dovolenou užila na sto procent se sestrou a budu doufat, že si to užijeme zase.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén