Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Objevte novou sexuální zkušenost

Ženská sexuální energie je jiná než mužská. O ženách se říká, že potřebují k probuzení své sexuality a libida více doteků, intenzivity, smyslnosti a vášně. Nepotrpí si na rychlé akce, ale dokážou si vychutnat přítomnost toho druhého, vnímat jeho tělo, energii a propojit se s ním.

Mnoho žen také tvrdí, že největšího sexuálního probuzení dosáhli v přítomnosti jiné ženy. Doteky a blízkost jiné ženy ve vás probudí úplně jiné pocity než přítomnost muže. Ne všem ženám je samozřejmě taková představa příjemná, a je to v pořádku. Ženy se ale běžně oddávají mazlení a příjemné společnosti jiných žen, aniž by byly homosexuální. I když v životě preferujete jako partnery muže, možná chcete zkusit experimentovat se svou sexualitou.

masážní olej

Pokud se chcete vyzkoušet, jaké to je, oddat se do rukou krásné ženy a užívat si smyslných doteků, vyzkoušejte například erotickou masáž pro ženy. K dispozici vám bude půvabná masérka, která vás po celou dobu bude masírovat buď ve spodním prádle, či zcela nahá, dle vašeho přání. Užijete si příjemné masáže, která uvolní vaše ztuhlé tělo a zapomenete na chvíli na veškerý stres a starosti. V rámci erotické masáže se bude masérka věnovat i vaší intimní zóně a může se snadno stát, že součástí masáže bude i váš orgasmus.

Velkou výhodu máte v tom, že vy jste zákazník a vy si „určujete pravidla“. Pokud vám bude něco nepříjemného, stačí říct, a masérky to budou respektovat. Nikdo vás do ničeho nebude tlačit násilím, jelikož záleží hlavně na tom, abyste po této zkušenosti odcházela spokojená a odpočatá.

masáž

Erotická masáž může úžasným způsobem povzbudit vaši sexualitu a libido tak, že vám to může přinést mnoho benefitů do vašeho dalšího sexuálního života. Proto zahoďte veškerý stud a předsudky a dopřejte si něco nezapomenutelného. Je přece důležitá, aby si žena udělala čas i sama pro sebe.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén