Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Mužské sporty

Muži a jejich sporty. Je jasné, že jsou odlišné než ty určené ženám. Už od pradávna máme každý jinou stavbu těla. Zatímco ženy mají danou větší zásobu kožního tuku. A jejich postava je hlavně uzpůsobena rození dětí a takzvanému sběru. Muži jsou na tom odlišně. Jejich postava je svalnatá bez velké zásoby podkožního tuku. Byla vždy určena hlavně kvůli lovu. K jejich dravosti jim dopomáhá vysoká hladina testosteronu v krvi. A muži prostě potřebují nebezpečí a adrenalin k životu. A podle toho si také vybírají sporty co je zajímají. A také ty, které chtějí vykonávat. V dnešní době je stále populárnější bojový sport MMA. Obsahuje prvky řecko-římského zápasu, Sambo, základy thajského boxu, TaekWon- do a taky brazilského JiuJitsu.

posilující muž

V zápasech dochází k nejednomu velkému zranění. Muži odcházejí se zakrvácenou  tváří a s mnoha modřinami a podlitinami. Ale odcházejí spokojení. Dostanou svoji dávku adrenalinu. A ukojí se jejich prapůvodní touha bojovat. Další u nás už uznaný jako sport je dřevorubectví. Muž plní různé disciplíny. Zapojuje u toho celé své tělo a všechny svoje svaly. Je to úžasná podívaná. Muži se rádi předvádějí. Milují ukazovat svoji sílu a odvahu. A proto si často jako sport vybírají právě zápasení. Ať už jde o ragby nebo wrestlink. Třeba řízení Formule1. Je to také doména právě mužů. I když se u toho netráví hodiny tréninkem. Je to velmi náročný a na adrenalin bohatý bohatý sport. Muž musí být ve stoprocentním soustředění.

bojové sporty

Nesmí si dovolit ani sebemenší chybičku. Závodníci totiž při závodu dokážou překonat rychlost 300 km/h. A každá chyba se tu platí životem. Mezi další patří například rallye. Ale nejenom zápasy a závody jsou mužskou doménou. Nesmíme zapomenout na golf. Vznešený sport určený k domlouvání obchodů a kontraktů. Mezi obchodníky a byznysmeny. Muži si při sportu popovídají a odpočinou. Je to takový oddechový sport. A asi úplně nejoblíbenějším sportem mezi muži a na svět je fotbal. A snad každý muž buď hrál nebo někdy sledoval fotbal. A je zarytým fanouškem. I tento sport je dost náročný po fyzické stránce. Není totiž vůbec jednoduché běhat po hřišti 90 minut v kuse. A pokud se bavíme o fotbalu. Musíme samozřejmě zmínit i lední hokej. Jsme přece hokejový národ. Když jde například o mistrovství světa. Všichni se někde sejdeme a fandíme. Všichni dohromady. Je to nejrychlejší sport. Puk dokáže letět až 170km/h rychlostí.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén