Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Proč mít logo

Už jste někdy přemýšleli, proč je potřeba vytvořit logo k čemukoliv (Youtube kanálu, kanálu Twitche a podobně)? Přesně na toto se zaměříme v dnešním článku a uvedeme si i důvody, proč je to tak důležité, jak říkám a jak má vypadat kvalitní logo a co má vlastně obsahovat. Znáte youtubery, kteří se pohybují na Youtube? Jakého Youtubera si vybavíte jako prvního? Mně se třeba vybaví Markéta Frank, nebo Stejk. Stejk je hodně známý a svými videi si získal tisíce fanoušků a diváků. Zná ho snad skoro každý. Pak tu máme další Youtubery, kteří natáčí mukbangy, vlogy, podcasty, povídací videa a podobně – snad to víte.

m

Jde o to, že pokud máte Youtube kanál, musíte se nejprve nějak prosadit, což poměrně u většiny youtuberů značnou dobu trvá, což naprosto všichni víme. A pokud se daný youtuber dokáže prosadit, je to polovina úspěchu. Ale pozor – jen polovina, ta druhá polovina tkví v úplně něčem jiném. Jak už jsem zmínila, co je také důležité mít? Pokud jste pozorně hltali slova tohoto článku, tak to víte. Pokud ne, klidně můžete číst dál. Je to samozřejmě logo, které (ač se to opravdu nezdá) má na samotný kanál opravdu velký vliv, což se opravdu na tom youtube kanálu projeví. Začneme důvody, proč je logo tak moc důležité a proč ho youtubeři vlastně mají.

m

Co si myslíte? Logo je důležité proto, protože pokud si nějaký „nový“ divák rozklikne daný kanál, první, co ho zaujme, je logo. Logo je vlastně úplnou samozřejmostí každého většího a slavnějšího kanálu. Logo má Stejk a plno dalších youtuberů. A co to vlastně to logo je? Je to vlastně obrázek, nebo grafický obrázek toho, co youtubera vystihuje. U někoho to může být móda – u každého něco jiného. Tvorba loga Tábor je služba, kterou můžete využít, pokud sháníte opravdu dobré logo a někoho, kdo by ho vytvořil – je to tip ode mě pro vás.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén