Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Jaké jsou výhody menstruačních kalhotek?

Menstruační kalhotky se staly velkým hitem pro ženy v posledních letech. Částečně za to mohou i ženy z řad influencerů, které začali různé menstruační kalhotky propagovat a tím je více dostali do podvědomí širší veřejnosti. Už dříve se začal řešit ekologický dopad menstruačních pomůcek na naši Zemi, a proto byl velmi populární menstruační kalíšek. Ten používá stále vysoké procento žen, ale stále více jich také sahá po menstruačních kalhotkách.

kalhotky

Jaké mají výhody?

Ekologie

Jak už jsme zmínili výše, menstruační kalhotky jsou mnohokrát ekologicky šetrnější než třeba klasické vložky. U vložek máte totiž opravdu mnoho jednorázového odpadu. Jedná se o samotnou vložku, proužky na jejich lepících částech, obal od jednotlivých vložek a obal celého balení. Kalhotky vám vydrž dlouho a ekologickou stopu tím podstatně snížíte. Z ekologických variant menstruačních pomůcek se také pravděpodobně jedná o tu nejpohodlnější variantu.

Šetření peněz

I když se vám to z pořizovací ceny kalhotek nemusí zdát, ale menstruační kalhotky vám opravdu pomohou ušetřit dost peněz. Pokud máte silnější nebo dlouhou menstruaci, určitě víte, kolik vložek či tampónů musíte během jedné takové menstruace spotřebovat. Kalhotky mají sice vyšší pořizovací cenu, ale poté už do nich nic neinvestujete. Nemáte ani zvýšenou spotřebu vody, protože kalhotky jednoduše přihodíte třeba k ostatnímu spodnímu prádlu.

prádlo

Velký výběr

Menstruační kalhotky jsou na trhu už nějaký ten pátek, to znamená, že za tu dobu prošly nějakým vývojem. Dnešní kalhotky jsou bezpečné, nepropustné a velmi pohodlné na nošení. Každá žena si může vybrat přesně takové, jaké ji vyhovují. A to nemluvíme pouze o barvě nebo vzoru, ale i třeba střihu. K dostání je klasický střih kalhotek, brazilky, tanga nebo třeba kalhotky s vysokým pasem, takže si vybere opravdu každá žena.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén