Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

YouTube video downloader vám pomůže i se stavbou oplocení


Pořídili jste si chatu a plánujete postavit kolem vaší parcely plot? A chcete ušetřit za stavební firmu a postavit oplocení vlastními silami? Proč ne, když si na to troufáte, ovšem měli byste mít nejen potřebný elán a technické prostředky, ale také teoretické znalosti.

Stavba pletivového plotu není složitá, ale…

Musíte znát některé fígle, abyste se vyhnuli zbytečným problémům. Výstavbu oplocení zahlédnete na některých příspěvcích na sociální síti YouTube, jsou tam k zhlédnutí různé triky a postupy, od vykopání otvorů pro ocelové sloupky, až po pokládku pletiva. Výhodou videa, které si navíc můžete stáhnout pomocí YouTube video downloaderu, je přesné vysledování kroku za krokem, takže jednotlivé úkony můžete absolvovat přesně podle návodu, který má rozhodně lepší vizualizační schopnost, než papírové nákresy nebo fotografie. Statická fotka vám zkrátka mnohdy nic neřekne, zatímco pouhých deset minut videa vám objasní téměř vše.

sledování videa na mobilu

Další výhodou videa z YouTube je možnost stáhnout si jej zdarma a promítnout si jej přímo na staveništi. Vezmete si notebook nebo tablet na zahradu a tam si pustíte jednotlivé sekvence podle potřeby. Všechny zajímavá videa si každopádně stahujte a ukládejte k sobě na pevný disk nebo na externí disk či flash disk z toho důvodu, že video může jeho vlastník z YouTube kdykoli smazat.

plot na zahradě

Pochopitelně nejste odkázáni jen na stahování videí z oblasti výstavby oplocení, můžete si odtud zdarma k sobě uložit prakticky jakékoli veřejně dostupná videa, a pokud znáte URL adresu, tak i videa soukromá, určená jen pro omezený okruh osob.

Jak vidíte, lze sociální sítě využívat i velmi prospěšným způsobem, a nemít je pouze jako šmírovací nástroj se ztrátou soukromí, záleží jen na tom, jakým způsobem tuto technologii lidé využijí, a to buď ke svému prospěchu, anebo pro přesný opak, aneb každá technologie je využitelná i zneužitelná.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén