Půjčovna šatů Praha

Čeká vás svatba, maturitní ples nebo jiná důležitá slavnost? Potřebujete sehnat skvěle padnoucí šaty, se kterými ještě navíc zazáříte? Pak zkuste jedině salon Zoryana Stekhnovych v Praze. Salon nabízí k zapůjčení plesových šatů v Praze i prodeji a naleznete zde velké množství střihů, barev a designů, takže si vybere určitě každý. Zoryana Stekhnovych je francouzsko-česká návrhářka, která se svým teamem chce co nejlépe vyhovět vašim požadavkům a realizovat vaše vysněné šaty. Team se specializuje na šití šatů na míru a zabývá se především detaily – například ruční výšivky, kamínky a krajky.

plesové šaty

Pokud máte představu vašich dokonalých šatů, neváhejte a ozvěte se, návrhářka si s vámi domluví schůzku, kde proberete vše potřebné pro to, aby se váš sen stal skutečností. Než ale na schůzku půjdete, musíte mít plnou představu vašich šatů – inspiraci. Jaké by měly mít šaty rukávy, jak by měly být šaty dlouhé, detaily, látka, barva – to všechno byste na schůzku měli mít vymyšlené a připravené. Jakmile s návrhářkou proberete nápad šatů, tak návrhářka učiní návrh, který s vámi následně prokonzultuje a vysvětlí. Aby byly šaty přesně na míru a seděly, musí se změřit rozměry vaší postavy. Následně se team dá do práce a případné drobné změny upraví dodatečně.

svatební šaty

Salon obsahuje též výprodejovou kolekci, která obsahuje již starší, avšak originální šaty, které si určitě najdou svého majitele. Kolekci naleznete přímo na prodejně – v salonu. Svatební šaty jsou často oříšek, protože nikde v žádném salonu nemají přesně ty podle našich představ, vždy jim bude něco chybět. Můžete zavítat k Zoryana Stekhnovych, kde si vyberete svatební šaty na váš velký den, které se vám nejvíce líbí, a následně je návrhářka může upravit, aby byly pro vás dokonalé! Zkoušení šatů v salonu je zpoplatněno 300 Kč po dobu 60 minut. https://www.novinky.cz/auto/455812-nabiti-elektromobilu-za-par-minut-firmy-slibuji-ale-realita-je-jinde.html Salon naleznete na adrese Na Moráni 1313, Praha 2, zastávka Karlovo náměstí (metro, linka B), nebo Palackého náměstí či Moráň (tramvaj).