Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Půjčovna šatů Praha

Čeká vás svatba, maturitní ples nebo jiná důležitá slavnost? Potřebujete sehnat skvěle padnoucí šaty, se kterými ještě navíc zazáříte? Pak zkuste jedině salon Zoryana Stekhnovych v Praze. Salon nabízí k zapůjčení plesových šatů v Praze i prodeji a naleznete zde velké množství střihů, barev a designů, takže si vybere určitě každý. Zoryana Stekhnovych je francouzsko-česká návrhářka, která se svým teamem chce co nejlépe vyhovět vašim požadavkům a realizovat vaše vysněné šaty. Team se specializuje na šití šatů na míru a zabývá se především detaily – například ruční výšivky, kamínky a krajky.

plesové šaty

Pokud máte představu vašich dokonalých šatů, neváhejte a ozvěte se, návrhářka si s vámi domluví schůzku, kde proberete vše potřebné pro to, aby se váš sen stal skutečností. Než ale na schůzku půjdete, musíte mít plnou představu vašich šatů – inspiraci. Jaké by měly mít šaty rukávy, jak by měly být šaty dlouhé, detaily, látka, barva – to všechno byste na schůzku měli mít vymyšlené a připravené. Jakmile s návrhářkou proberete nápad šatů, tak návrhářka učiní návrh, který s vámi následně prokonzultuje a vysvětlí. Aby byly šaty přesně na míru a seděly, musí se změřit rozměry vaší postavy. Následně se team dá do práce a případné drobné změny upraví dodatečně.

svatební šaty

Salon obsahuje též výprodejovou kolekci, která obsahuje již starší, avšak originální šaty, které si určitě najdou svého majitele. Kolekci naleznete přímo na prodejně – v salonu. Svatební šaty jsou často oříšek, protože nikde v žádném salonu nemají přesně ty podle našich představ, vždy jim bude něco chybět. Můžete zavítat k Zoryana Stekhnovych, kde si vyberete svatební šaty na váš velký den, které se vám nejvíce líbí, a následně je návrhářka může upravit, aby byly pro vás dokonalé! Zkoušení šatů v salonu je zpoplatněno 300 Kč po dobu 60 minut. https://www.novinky.cz/auto/455812-nabiti-elektromobilu-za-par-minut-firmy-slibuji-ale-realita-je-jinde.html Salon naleznete na adrese Na Moráni 1313, Praha 2, zastávka Karlovo náměstí (metro, linka B), nebo Palackého náměstí či Moráň (tramvaj).

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén