Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Proč tak rádi nakupujeme v second handech


Sepraná bavlna

V second handech se objevuje mnoho oblečení ze stoprocentní bavlny, například pyžama, trička, mikiny či sportovní kalhoty a toto vše je již mnohokrát vypráno, což z bavlněného materiálu vytváří velmi příjemnou a měkkou textilii. Sepraná bavlna je natolik příjemná, že ji lze obléknout na holou pokožku a ihned nosit. Toto je problém u nových výrobků z bavlny, které bývají mnohdy tuhé, neohebné, drsné a na dotek nepříjemné. Jestliže ovšem nakoupíte cokoli bavlněného v second handu, můžete si být jisti, že to bude příjemný materiál.

barevné kalhoty

Online nákup z pohodlí domova

Online second handy semoda.cz jsou skvělé obchody, kde lze nakoupit spoustu zajímavých kusů oděvů, ale ne každý má tu možnost projíždět autem second handy z jednoho konce republiky na druhý. Výhodou online nákupu je možnost pořídit něco zajímavého z velké dálky, kupříkladu vás zaujme obchodník z Mělnicka, a vy přitom bydlíte na jihu Moravy. Online nákup umožňuje odeslat zboží přepravní společností, a i když zaplatíte poštovné, balné a přepravné, stále nakupujete výhodně se slevou. Platit lze i hotovostí, což je výhoda v porovnání s platbou kartou, protože hotovost je anonymní, zatímco o platebních transakcích platebními kartami a převodem z účtu mohou mít jisté osoby včetně hackerů přehled o tom, za co utrácíte, co nakupujete, jaké jsou vaše platební zvyklosti atd.

nákup v second handu

Pozor na velikosti

U online nákupů bývá problém s odhadem velikosti, ne vždy se vám podaří se do ní strefit, a tak se zboží musí vracet, nebo jej darujete někomu z vašich blízkých. Proto se vyplácí velmi důkladně měřit raději více tělesných proporcí, než méně. Někdy bývá rozumné kontaktovat prodejce, pokud je určitá proporce diskutabilní, například míra v pase nebo obvod hrudníku, anebo šíře nohavic, výška sedu, šíře rukávů u košil a halenek atd. Některé střihy bývají volnější, jiné spíše upnuté, a právě tam se můžete častokrát zmýlit.

Příští u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén