Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Jak vybrat vhodný kočárek

Plánujete výbavu pro své miminko? Pak zajisté také hledáte i vhodný kočárek. Při výběru kočárku je třeba zvážit několik kritérií. Na trhu je velké množství značek, provedení, barev a stylů kočárků. A vy si musíte vybrat takový, který bude vyhovovat právě vám. Hlubokou korbu kočárku využijete tak do půl roku až roku dítěte. Záleží na velikosti korby i na velikosti dítěte a v období, kdy se narodí. Některé děti také když jsou větší, tak jsou spokojenější ve sportovním provedení, ze kterého lépe vidí i pokud jsou ještě stále v lehu.

maminka s kočárkem

Je třeba nezapomínat, že děti by měly být v kočárku v sedu, až když už sami sedí. Dříve by do pasivního sedu neměly být dávány. Ale i některé sportovní kočárky se dají dát do úplného lehu a tak je možné v nich vozit i děti, které ještě sami nesedí, a zároveň už je jim korba malá anebo v ní pláčou.

A jaká jsou tedy kritéria při výběru kočárku? Pokud víte, že s kočárkem chcete sportovat, bydlíte na vesnici, v horách a víte, že budete jezdit po náročných cestách, pak je dobré zvolit sportovní kočárek, který je už k tomuto uzpůsobený a vám se s ním dobře pojede. Pokud víte, že budete jezdit převážně po asfaltových cestách, bydlíte ve městě, tak můžete pořídit kočárky, které mají i plastová kola a která nejsou primárně určená na sport. Výběr ve všech kategorií je široký. Můžete si vybrat kočárky v různých barvách i stylech a s různými vychytávkami a doplňky.

kočárky v provozu

Skvělé jsou také golfky kočárky. Jedná se o pokračující kočárek pro sedící děti. Je velmi lehký a skladný. V kufru nezabírá moc místa, můžete ho vzít i do vlaku. Je tak ideální na cestování. Je mnohem lehčí než kočárky, které mají jednu konstrukci a na ty se dá připojit hluboká korba a pak sportovní korba. Ty bývají oproti golfkám těžší. Golfky se dělají s plastovými koly, ale dělají se i sportovnější verze, které už mají kola nafukovací.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén