Gees

Peníze mají tu nešťastnou vlastnost, že se postupem času vlivem inflace znehodnocují. A proto je třeba je investovat, aby se s pomocí úroků ztráty kompenzovaly.

Co muži na ženy na motorkách?

Jsou muži, kterým se velice líbí, pokud ženy jezdí na motorkách. Některým mužům se něco takového líbí natolik, že musí každou ženu, která kolem nich projede na motorce, ocenit. Nikdy by neřekli, že se jim bude něco takového tolik líbit.

pěkná motorka

Jsou i muži, kteří jsou natolik odvážní, že jsou schopni za danou ženou dokonce i zajít a přímo ji říct, že jí obdivuje za to, že jezdí na takovém stroji. Něco takového udělají zejména ti, kteří jezdí na motorce a vědí, jaké motorky jsou už ty lepší a které jsou takové, že by na nich dokázal jezdit snad každý. Pokud žena zastaví na stejné benzínové stanici jako muž, je možné, že opravdu dojde k tomu, že muž za danou ženou přijde a bude jí chválit.

Samozřejmě je mnohem více mužů, kteří jezdí na motorkách, než žen. Mnohé ženy něco takového považují za velice nebezpečné a proto na motorkách jezdí jen ty, které jsou odvážné.

Jsou ale také ženy, které se rády nechají na motorce svézt, ale že by ony samy měly řidičák a jezdily po cestách, když se jim bude chtít, to určitě ne.

hezká motorka

Určitě člověk nemůže nikoho nutit, aby jezdil na motorce. Pokud člověk nechce, pak něco takového rozhodně dělat nebude. Jestliže budete na daného člověka tlačit, aby jezdil na motorce, dopadne to akorát tak, že danému člověku k něčemu takovému uděláte odpor a on nejenže nikdy na žádnou motorku už nesedne, ale dokonce se ani na žádnou motorku již nikdy ani nepodívá.

Je dobré mnohé obdivovat za to, jak jim to jde hezky na motorce, určitě daného člověka i potěší, pokud mu řeknete, že mu to dobře jde apod., ale pokud narazíte na někoho, kdo dříve jezdil a dnes už nejezdí, protože je například po úraze, neměli byste jej nutit k ježdění, protože je možné, že má za sebou nějaké trauma a rozhodně nebude nadšený z toho, když jej budete do něčeho takového stále jen nutit. Je možné, že kromě toho, že se daný člověk již nikdy nebude chtít podívat na svou motorku, nebude se chtít už podívat ani na vás.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Gees

Šablona od Anders Norén